Hakkımızda

HAKKIMIZDA
 

1998 yılından bu yana her zaman kaliteli referanslar edinmeyi ilke edinmiş olan Güngören Evden Eve Nakliyat; ciddi, işini bilen, profesyonel elaman çalıştıran ve sizinle işin başından sonuna kadar taşınmayla alakalı her türlü sorunuzla ilgilenecek ve çözüm bulabilecek bir müşteri portföyü olan bir ev, ofis, fuar ve kurum taşımacılığı yapan bir taşıma şirketi bulmanız için siz değerli müşterilerine yardımcı olmaktadır.
 
Bizim için en önemli olan müşteri memnuniyetidir. Hizmetlerimiz; şirketimiz Türkiye ve İstanbul içinde evden eve taşımacılık olarak size hizmet vermektedir. Internet sitemiz veya bize telefonla ulastiginiz zaman size en uygun fiyati vererek, Evden Eve nakliye hizmetimizin konforunu ve rahatligini yaşayın. Güngören Evden Eve Nakliyat, müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmekte.
 
Amacımız;
 
Çalışan personelimizi iyi bir çevreci olarak yetiştirmek bilinçlendirmek , işimizin içinde kullandığımız malzemelerimizin yeşile çevreye zarar ziyan vermeden özellikte geri dönüşümlü olmasını sağlamak.
 
Bilişim ve Teknolojiyi takip ederek, müşterilerimize gelişen teknoloji sınırları içinde sunmak,
 
Ev taşıma İşimizi ilk seferinde hatasız yapmak için çalışmalarımızı sürdürmek,
 
Güngören Evden Eve Nakliyat olarak Sektörde her bakımdan öncülüğü ve liderliği sürdürmek, 
 
Asli görevlerimizden biridir.